Вдома

Oct. 25th, 2012 01:29 pm
tamrik0jj: (Default)
[personal profile] tamrik0jj
DSC_4310

Я вже повернулася і з головою поринула в реальне життя.
І від цього трохи сумно, шалено хочеться все кинути, окрім котиків звісно, і переїхати в Карпати, жити в дерев`яному будиночку, дивитися на гори і слухати тишу… Хоча це такі собі тимчасові мрії, я взагалі не впевнена, що змогла би жити безвиїзно навіть у такому чудовому місці як Карпати, але від вправної садибки десь поблизу Верховини чи Яремче не відмовилася точно :)
А взагалі відпустка вдалася на диво! Такої кольорової та яскравої осені я не бачила ніколи!
За весь час ми були у моєму улюбленому Львові(3дні та день від`їзду), в Прикарпатті(5днів) та в Закарпатті(6днів)
А яка прекрасна була погода! До чорта синоптиків – в житті їм більше не повірю! Жодного(!) дощу, окрім вечора дня нашого приїзду до Львова, сонце кожного(!) дня, тепло( в Прикарпатті +15, а в Закарпатті взагалі +20).
Нагулялися вдосталь – 20кілометрів в день легко, піднімалися у гори, збирали гриби, зустрічали світанки, дивилися на зорі, вилежувалися під копичками, спілкувались українською, блукали львівськими двориками, ходили на каву і на пиво з м’ясом також ходили:) Було дуже-дуже добре, але дуже-дуже замало :)
А зараз в мене на порядку денному Велике Прання, Велике Прибирання та Велике Мацання (котиків) - життя як воно Є :)

UPD трохи подумала и додала перекладЯ уже вернулась и с головой погрузилась в реальную жизнь. И от этого немного грустно, безумно хочется все бросить, кроме котиков конечно, и переехать в Карпаты, жить в деревянном домике, смотреть на горы и слушать тишину. Хотя это такие себе временные мечты, я вообще не уверена, что смогла бы жить безвыездно даже в таком чудесном месте как Карпаты, но от добротной усадебки где-то вблизи Верховини или Яремче не отказалась бы точно :)

А вообще отпуск удался! Такую цветную и яркую осень я не видела никогда! За все время мы были в моем любимом Львове(3дня и день отъезда), в Прикарпатье(5дней) и в Закарпатье(6дней)
А какая прекрасная была погода! К черту синоптиков - в жизни им больше не поверю! Ни одного(!) дождя, кроме вечера дня нашего приезда до Львова, солнце каждый(!) день, тепло( в Прикарпатье +15, а в Закарпатье вообще +20).

Нагулялись вдоволь - 20киллометров в день легко, поднимались в горы, собирали грибы, встречали рассветы, смотрели на звезды, валялись в стоге сена, говорили на украинском языке, блуждали львовскими двориками, ходили на кофе и на пиво с мясом также ходили:) Было очень-очень хорошо, но очень-очень мало :)
А теперь у меня на повестке дня Большая Стирка, Большая Уборка и Большое Щупание(котиков) - жизнь такая какая она Есть :)Profile

tamrik0jj: (Default)
tamrik0jj

November 2012

S M T W T F S
    1 23
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 25th, 2017 10:27 pm
Powered by Dreamwidth Studios